Zlepšete svou angličtinu s English Me - jazykovou školou pro moderní vzdělání

English Me

Vítejte v naší jazykové škole "english me" - místo, kde se můžete naučit angličtinu a rozvíjet své jazykové schopnosti. Vstupujeme do světa angličtiny a pomůžeme Vám získat potřebné nástroje pro úspěšné komunikování v této globální řeči. Připojte se k nám a začněte svou cestu ke vzdělání a lepšímu porozumění světu!

Co je English Me

"English Me je moderní jazyková škola s důrazem na komunikativní a efektivní výuku angličtiny. Nabízíme individuální i skupinové kurzy s kvalifikovanými lektory a moderním výukovým prostředím. Nechte se inspirovat našimi inovativními metodami a získejte jistotu v anglických konverzacích již dnes."

Metody výuky v English Me

Metody výuky v English Me

V English Me jsme se zaměřili na moderní a efektivní metody výuky angličtiny. Naši kvalifikovaní lektoři používají interaktivní prvky, jako jsou videa, audio nahrávky, praktické cvičení a konverzace, aby studenti mohli rychle a snadno zlepšit své jazykové schopnosti. Svou výuku přizpůsobujeme potřebám každého studenta a snažíme se udržovat motivaci během celého kurzu. Věříme, že se naučit anglicky není jen o memorování slovíček, ale o skutečném porozumění jazyku a jeho používání v reálných situacích.

Nabídka kurzů

"Nabídka kurzů"

Výběr z našich kurzů pro vás jako začátečníky, studenty a pokročilé. Zlepšete své anglické schopnosti se zkušenými učiteli a moderním výukovým prostředím. Užijte si flexibilitu s našimi online lekcemi nebo se spojte s ostatními studenty ve třídách osobně. Vyberte si z naší široké nabídky kurzů - od konverzace po akademickou přípravu.

Průběh výuky v English Me

Průběh výuky v English Me

V naší jazykové škole English Me vám nabízíme přátelské, moderní a dynamické prostředí pro efektivní výuku angličtiny. Vzdělávací proces je navržen tak, aby odpovídal vašim potřebám a aby byl zábavný a poutavý.

Naše kvalifikované týmy učitelů angličtiny využívají nejmodernější metody výuky, aby studenti mohli dosáhnout co nejpřirozenějšího a snadného porozumění anglickému jazyku. Vyučujeme jak začátečníky, tak i pokročilé studenty.

Během kurzu se můžete těšit na různorodou metodiku jako jsou skupinové lekce, četby knih a novin, poslechová cvičení, diskuse a další aktivity zaměřené na komunikaci. Důraz klademe i na gramatiku a slovní zásobu pro pevnou základnu ve znalostech jazyka.

Připojte se k nám a začněte svou cestu k ovládnutí angličtiny!

Zkušenosti studentů

Zkušenosti studentů s výukou angličtiny v jazykové škole "english me" jsou zcela pozitivní. Studenti si všimli nejen kvalitních výukových materiálů, ale také profesionálního a pohodového přístupu lektorů. Díky názorným ukázkám a praktickým cvičením se studenti rychle posouvají dál a zdokonalují své komunikační schopnosti v anglickém jazyce. Mnohdy se i těžší gramatika zdá být snadno pochopitelná díky skvělému pedagogickému přístupu. "english me" rozhodně doporučujeme jako ideální jazykovou školu pro ty, kteří chtějí zapracovat na svých znalostech angličtiny!

Tým lektorů

"Tým lektorů - kvalifikovaní a zkušení odborníci na výuku angličtiny. S námi se naučíte komunikovat plynně a bez bariér!"

Ceník kurzů

Ceník kurzů

Zajímá vás, kolik stojí výuka angličtiny v naší jazykové škole? Podívejte se na náš ceník kurzů pro různé úrovně a délky výuky. Naleznete zde informace o měsíčním poplatku, registraci a materiálech. S námi se můžete naučit anglicky efektivně a za přijatelnou cenu!

Kontakt na English Me

Contact English Me

Get in touch with us to start your journey towards mastering the English language. Our team of experienced instructors will guide you every step of the way, and provide personalized support to help you achieve your goals. Whether you're looking to improve your conversation skills, prepare for an exam, or simply learn a new language, we've got you covered.

To reach out to us and learn more about our courses and programs, please use the following contacts:

- Phone: +420 123 456 789

- Email: info@englishme.cz

- Address: Vodičkova 20, Prague

We look forward to hearing from you soon!

Závěr - Získání dokonalosti v angličtině se může zdát náročné, ale s naší jazykovou školou English Me to zvládnete snadno a efektivně. Díky moderním metodám výuky a kvalifikovaným učitelům nabízíme individuální přístup každému studentovi a pomáháme mu dosáhnout svých jazykových cílů. S English Me si nejen osvojíte jazykové znalosti, ale také zlepšíte svoji komunikaci a sebevědomí při používání angličtiny. Připojte se k nám a staňte se mistrem v této univerzální světové řeči!

Publikováno: 05. 07. 2023

Kategorie: vzdělání

Autor: Adla Vavřičková

Tagy: english me | jazyková škola pro výuku angličtiny