Shoptet: Jak vybudovat prosperující e-shop?

Sníte o tom, že se stanete online obchodníkem a budete prodávat své produkty světu? Nebo už máte kamenný obchod a chcete rozšířit své aktivity do online světa? Pak je Shoptet ideální platformou pro vás! Co byste měli vědět a kdo vám může vytvořit Shoptet e-shop na míru?

Shoptet je česká e-commerce platforma, která vám pomůže s každým aspektem budování a provozování úspěšného e-shopu. Ať už jste zkušený e-commerce profík, nebo teprve začínáte, Shoptet vám usnadní cestu k online prosperitě.

Proč si vybrat Shoptet?

Snadné použití: Shoptet je intuitivní a snadno použitelný, i když nemáte žádné technické znalosti. Platforma je plná návodů a tipů, které vám pomohou s každým krokem.

Bohatá funkcionalita: Shoptet nabízí širokou škálu funkcí, které vám pomohou provozovat e-shop na nejvyšší úrovni. Získáte přístup k nástrojům pro správu produktů, plateb, dopravy, marketingu a mnoho dalšího.

Přizpůsobitelnost: Shoptet vám umožňuje plně si přizpůsobit vzhled a funkce e-shopu tak, aby odpovídaly vašim potřebám a značce. Můžete si vybrat z široké šablony designů a dále je upravovat pomocí drag-and-drop editoru.

Odborná podpora: Shoptet vám nabízí špičkovou zákaznickou podporu v češtině. K dispozici je rozsáhlá online nápověda a také live chat, kde vám ochotný personál pomůže s řešením jakýchkoli problémů.

Tip: Nejen Shoptet na míru, ale také správa reklamy na Linkedin jsou každodenní rutinou odborníků ze SEO Consult. Neváhejte se na ně obrátit.

Shoptet – to je víc než jen platforma

Shoptet vám kromě platformy pro e-shop nabízí i další služby, které vám pomohou s online prodejem:

Marketingové nástroje: Shoptet vám pomůže s propagací vašeho e-shopu a s získáváním nových zákazníků. Nabízí širokou škálu marketingových nástrojů, jako je SEO optimalizace, PPC kampaně, e-mailing a další.

Platební a dopravní řešení: Shoptet vám zajistí bezproblémové platby a dopravu ve vašem e-shopu. Nabízí integraci s platebními bránami a dopravními společnostmi, takže se nemusíte o nic starat.

Právní a daňové poradenství: Shoptet vám pomůže s dodržováním všech právních a daňových předpisů, které se týkají provozování e-shopu. Nabízí konzultace s právníky a daňovými specialisty.

Shoptet je ideální platforma pro všechny, kteří chtějí začít s online prodejem nebo rozšířit svůj kamenný obchod do online světa. Platforma je snadno použitelná, nabízí bohatou funkcionalitu a širokou škálu služeb, které vám pomohou s online prosperitou.

Shoptet není jen pro začátečníky: Rozšiřte svůj byznys a proplouvejte online světem

Shoptet sice nabízí skvělý vstupní bod pro nováčky v e-commerce, ale jeho síla zdaleka nekončí u základních funkcí. Ať už máte zavedený kamenný obchod nebo jste ostřílený online prodejce, Shoptet vám pomůže posunout váš byznys na další level.

Škálovatelnost pro růst:

  • Shoptet Premium: Potřebujete víc, než nabízí základní plán? Shoptet Premium vám dá na míru šitý e-shop s pokročilými funkcemi, designem a integracemi. Získejte plnou kontrolu a vytlačte z vašeho online obchodu maximum.
  • Pokročilé marketingové nástroje: Analyzujte chování zákazníků, automatizujte marketingové kampaně a oslovte cílové skupiny s laserovou přesností. Shoptet nabízí sofistikované nástroje, které vám pomůžou získat nové zákazníky a udržet ty stávající.
  • Marketplace integrace: Prodávejte na více frontách najednou! Shoptet se propojí s populárními online tržišti, jako je Heureka.cz nebo Mall.cz, a vy tak oslovíte mnohem širší publikum.

Více než jen platforma:

  • Shoptet Akademie: Získejte zdarma přístup k rozsáhlým online kurzům a webinářům. Naučte se vše od základů fungování e-shopu až po pokročilé marketingové strategie.
  • Shoptet komunita: Staňte se součástí aktivní komunity e-shopů na Shoptetu. Vyměňujte si zkušenosti s ostatními prodejci, čerpejte inspiraci a získejte pomoc od zkušených odborníků.
  • Shoptet agentury: Potřebujete pomoc s designem, marketingem nebo optimalizací e-shopu? Spolupracujte s certifikovanými Shoptet agenturami, které mají bohaté zkušenosti a pomůžou vám dosáhnout vašich cílů.

Shoptet je váš partner v online podnikání. Nezáleží na tom, jestli začínáte, nebo už jste zavedení, Shoptet vám poskytne vše, co potřebujete pro úspěch. S jeho pomocí můžete budovat prosperující e-shop, oslovit nové zákazníky, zvýšit prodeje a stát se lídrem ve svém oboru.

Příběhy úspěchu: Inspirace od Shoptet obchodníků

Shoptet není jen o nástrojích a funkcích – je to komunita nadšených podnikatelů, kteří sdílí vášeň pro online prodej. Pojďme nahlédnout do příběhů několika úspěšných Shoptet obchodů a nechat se inspirovat jejich cestou:

Lokální delikatesy dobývají svět: Řekněme si na rovinu, kdo by odolal čerstvým domácím produktům od místních farmářů? Malý rodinný podnik "U Štěpána" původně prodával své dobroty jen na farmářských trzích. Díky Shoptetu si vybudovali krásný online obchod a dnes jejich marmelády, sýry a uzeniny putují k zákazníkům po celé republice.

Konec nudných plavek: Už vás nebaví plavky, které všechny vypadají na jedno brdo? Online obchod "Plavky s nápadem" vsadil na originální a ručně vyráběné plavky od českých návrhářek. Shoptet jim pomohl s prezentací produktů, správou objednávek a díky propojení se zahraničními platebními bránami teď chodí objednávky i ze Slovenska a Polska!

Ruční práce s globálním dosahem: Keramika "U Hrnčířky" vyrábí nádherné ručně malované hrnky a vázy. Díky inzerování na Shoptetu a propracovanému systému dopravy teď zdobí jejich keramika interiéry po celém světě. Shoptet jim také pomohl s optimalizací pro zahraniční zákazníky a překlady stránek do angličtiny.

Vidíte sami, že možností je nepřeberné množství! Ať už prodáváte potraviny, módu, dekorace nebo cokoli jiného, Shoptet vám pomůže proměnit váš nápad v thriving online business.

Inspirujte se úspěšnými příběhy, využijte sílu Shoptet platformy a pusťte se do budování svého online impéria!

Publikováno: 20. 03. 2024

Kategorie: podnikání

Autor: Aneta Svobodová