15. základní škola: Jak se stát vynikajícím studentem v moderní době

15.Zš

Vítejte na stránkách 15. základní školy! Zde se dozvíte více o našem vzdělávacím zařízení, jeho historii a cílech. Rádi bychom Vás provedli našimi prostorami a přiblížili Vám, co nás jako školu odlišuje a co nabízíme svým studentům.

Historie 15.zš

Historie 15.zš se píše již od roku 1950, kdy byla škola založena jako základní devítiletá škola. Od té doby prošla několika modernizačními a rekonstrukčními projekty a dnes patří k nejmodernějším základním školám v regionu.

V průběhu let si škola vydobyla pozici významného kulturního centra, kde se konají nejen besedy a přednášky, ale také divadelní představení či koncerty. Škola má svou rozsáhlou knihovnu a archiv a poskytuje bohaté možnosti pro rozvoj sportovních aktivit.

Dlouhodobě pečlivě vybíraný pedagogický sbor s dlouholetými zkušenostmi umožňuje žákům individuální přístup ke vzdělání a jedinečný prostor pro jejich osobnostní růst.

Vzdělávací program

Vzdělávací program pro patnáctou základní školu (15.zš) je zaměřen na kvalitní a komplexní vzdělání žáků s ohledem na jejich potřeby a zájmy. Naše škola klade důraz nejen na teoretické znalosti, ale také na praktické dovednosti a schopnost týmové spolupráce. V rámci vzdělávacího programu nabízíme moderní přístupy k výuce, cílenou podporu nadaných žáků, individuální přístup k dítěti s poruchami učení a rozvoj jejich sociálních kompetencí. Navíc jsme členy mezinárodní sítě škol, což umožňuje žákům zapojit se do projektů a aktivit i za hranicemi České republiky. Pokud hledáte skvělou základní školu pro své dítě, jste u nás správně!

Pedagogický tým

Jste na stránce 15.základní školy a rádi byste se více dozvěděli o našem pedagogickém týmu. Jsme nadšená skupina učitelů a pedagogických pracovníků, kteří mají společný cíl - podpořit každého žáka v jeho vzdělání a rozvoji. Máme zkušenosti s různými výukovými metodami, abychom zajistili co nejlepší vzdělání pro každého jednotlivce. Jsme připraveni pomoci našim žákům dosáhnout svých cílů a připravit je na úspěšnou budoucnost.

Aktivity a projekty školy

"15.zš: Seznam aktivit a projektů školy pro lepší vzdělání a rozvoj dětí".

Spolupráce se zahraničními školami

Spolupráce se zahraničními školami

V rámci naší patnácté základní školy máme pochopení pro mezinárodní vzdělávací iniciativy a důrazně podporujeme spolupráci se zahraničními školami. Tato spolupráce poskytuje našim studentům jedinečnou příležitost rozvíjet své jazykové dovednosti a navázat kontakty s lidmi z celého světa.

Snažíme se také zajistit, aby naše studentské výměny byly co nejefektivnější a nezapomínaly na kulturní aspekty. Naše patnáctá základní škola je pyšná na to, že může nabídnout svým studentům tuto neocenitelnou zkušenost, která nám pomůže otevřít dveře do globalizovaného světa.

Závěr - Patnáctá základní škola: Shrnutí vzdělávacího programu a budoucnost našich žáků.

Publikováno: 18. 05. 2023

Kategorie: vzdělání

Autor: Adla Vavřičková

Tagy: 15.zš | patnáctá základní škola